آسیاب تیغه ای قهوه

بسیاری از متخصصان قهوه تاکید می کنند که مهمترین چیز برای تهیه قهوه خوب – مهمتر از خود قهوه یا لوبیا – یک آسیاب خوب است.
حتی اگر بهترین لوبیا ها به طور مساوی کاشته نشوند ، طبخ نمی شوند (یا خوشمزه خواهند بود). بعد از گذشت بیش از 70 ساعت تحقیقات مداوم و سنگ زنی از سال 2015 ، ما فکر می کنیم Baratza Encore ، پاشنه آجری بدون پا ، بهترین آسیاب برای اکثر مردم است. با قیمتی عملی ، قابل اطمینان کیفیت تاهینی مورد نیاز برای تهیه یک فنجان قطره ای یا قهوه مطبوعات فرانسه را فراهم می کند.

شما در اینجا برای یافتن بهترین آسیاب دستی هستید. این به من می گوید که می فهمید که چربی های قهوه خود را هنگام تلاش برای تهیه یک فنجان قهوه قهوه ، آسیاب می کنید.

داستان واقعی: سالها طول کشید و من در جایی حدود 1150 دلار لوبیای تلف شده و چرخ های مزخرف (یا!) برای درک اهمیت تاهینی در جایی تورم کردم. من لوبیا و آشپزهای شگفت انگیزی داشتم اما مهم نیست که چه کاری انجام دادم ، قهوه من متوسط ​​بود. چرخ من اجازه داد تا بروم ، و من هیچ ایده ای نداشتم.

این همان چیزی است که این مقاله در مورد آن است. من می خواهم از همان مشکلی که در کمک به شما برای پیدا کردن چرخ دستی مناسب برای شما و نیازهای شما داشتم جلوگیری کنم.

آسیاب تیغه ای یا چرخ دنده ای

آسیاب قهوه

اول ، می خواهم بگویم: از شما برای کمک به خلاص شدن از شر دنیای قهوه هرانی ، سپاسگزارم. من می دانم که شما اینجا هستید زیرا قبلاً کارهای خانه خود را انجام داده اید. شما اهمیت جذب تاهینی را می دانید. شما بهترین قهوه ممکن را می خواهید.

شما در حال حاضر می دانید که فقط یک احمق یک آسیاب قهوه تیغه ای برقی را بر روی یک چرخ دستی انتخاب می کند. فیلم زیر یادآور طراوت برای او است. و شما در مورد خرید قهوه زمین از قبل فکر نمی کنید زیرا می دانید که فقط به اندازه لوبیای تازه خوشمزه نیست.

آسیاب های قهوه برقی یا دستی

اولین تصمیم خرد که باید تصمیم بگیرید این است: آیا من یک آسیاب قهوه دستی یا برقی می خواهم؟ کتابچه راهنمای کاربر ، گرچه به کار بیشتری احتیاج دارد ، اگر در مقادیر کمتری آشپزی می کنید ، یا اگر می خواهید آسیاب خود را برای سفر با خود بگیرید ، گزینه های خوبی هستند.

در حقیقت جدی ترین دوستداران قهوه هر دو را دارند. در این مقاله ، ما فقط چرخ های برقی را می پوشانیم. اگر به دنبال چرخ دستی (معروف به چرخ دستی یا آسیاب قهوه) هستید

بهترین آسیاب های قهوه لزوماً لازم نیست که همه زنگ ها و نوع ها را داشته باشند ، اما اگر روزانه چند بار آسیاب می کنید ، برخی از ویژگی های اضافی به طول می انجامد.

اکثر گزینه های موجود دارای نبض هستند. دکمه را فشار داده و قهوه خود را خرد کنید. دکمه را رها کنید و قهوه شما آسیاب نمی شود. ساده. برخی از دستگاه های سنگ زنی دارای یک عملکرد “سنگ زنی خودکار” هستند که به شما امکان می دهد بدون نیاز به فشار دادن یک دکمه آسیاب کنید.

شماره گیری ، قهوه را خرد کنید و می توانید در حالی که منتظر هستید ، بروزرسانی اخبار را در فیس بوک بررسی کنید.

سپس برخی از آسیاب ها دارای عملکرد “برنامه ریزی شده فرز” هستند. زمان را تنظیم کنید و بگذارید آسیاب شود.

آیا واقعاً به این همه ویژگی اضافی احتیاج دارید؟ و آیا حاضرید هزینه بیشتری برای آنها بپردازید؟ اگر هر بار بیش از یک فنجان را خرد کنید: بله ، آنها زندگی شما را آسان تر می کنند.

نکته پایانی

من یک نویسنده قهوه با تجربه زیادی در زمینه خرد کردن و تهیه قهوه با همه متخصصان هستم. من همچنین سردبیر مرتبط با سایت خبری قهوه Sprudge هستم و راهنماهای چرخ قهوه و مقالات مربوط به تجهیزات قهوه را در آنجا و جاهای دیگر منتشر کرده ام.

برای تخصص بیشتر عمیق تر ، ما آزمایش های خود را در مرکز آموزش قهوه Counter Culture در مرکز شهر نیویورک انجام دادیم و با بهره گیری از خرد (و کام) دو نفر از پرسنل خود ، مت بنبری و رایان لودویگ ، برای تنظیم معیارهای تست خود و ارزیابی هر چرخ ماشین اقدام کردیم.

سایر کارشناسانی که برای مشاوره استخدام کردیم شامل اسکات رائو بود که بسیاری از کتابهای مربوط به دم کردن و دمکردن قهوه نشان دهنده سرمایه گذاری عمیق وی در محاسبه دقیقاً بهترین راه برای انجام هر کاری در رابطه با قهوه است و کایل راماژ قهرمان بارستیکا 2017 ایالات متحده آمریکا که در گذشته کار کرده است.

سالها در تولیدکننده چرخ قهوه تجاری بین المللی Mahlkönig.

تحقیقات ما نیز براساس کار کایل گاتری ویسمن است که نسخه قبلی این راهنما را نوشت و بیش از 40 ساعت را صرف تحقیق و آزمایش چرخ های مختلف کرد.

برای این به روزرسانی ما هفته ها را صرف تحقیق درمورد سنگ های جدید (و تحقیق مجدد در مورد موارد قدیمی) کردیم. ما بررسیهای جدیدی را از Home Grounds و Business Insider مرور کردیم و توصیه هایی را برای مطالب مربوط به بودجه و همچنین برخی شکایات مربوط به طول عمر در مورد دیگر آسیاب های قهوه های مربوط به تیم Wirecutter در نظر گرفتیم.

بهترین آسیاب قهوه برای استفاده در خانه

Post navigation