نحوه ی بازنشانی کارخانه دستگاه Nook

Nook نام تجاری کتاب خوان الکتریکی است که در سه ماهه چهارم سال 2009 به بازار عرضه شده است. چیزی که Nook را نسبت به کتاب خوان های الکتریکی دیگر متمایز می کند, ساده بودن و رابط کاربری دوستانه ی آن می باشد. بنابراین اگر از Nook استفاده می کنید هیچ مشکلی نخواهید داشت. به کمک این دستگاه شما می توانید همه ی کتاب هایی را ک دوست دارید با کمترین حجم در اختیار داشته باشید. با این حال ما قصد داریم نحوه ی استفاده از این دستگاه را به صورت کامل برای شما توضیح دهیم. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه دستگاه را مجددا راه اندازی کنید.

مراحل :

 

  1. منوی سریع دستگاه را باز کنید. اولین قدم برای بازنشانی دستگاه باز کردن این منو است. در این منو آیکون های مختلفی وجود دارد و شما برای بازنشانی باید روی این منو ضربه بزنید. برای باز کردن این منو روی ∩ ضربه بزنید.
آیکون Settings
آیکون Settings
  1. آیکون “Settings” را پیدا کنید. در منوی سریع دستگاه “Settings” را مشاهده خواهید کرد. گزینه ی مربوط به بازنشانی دستگاه در این قسمت قرار دارد.
Device Info
  1. “Device Info” را پیدا کنید. با انتخاب این گزینه می توانید همه ی اطلاعات مربوط به دستگاه را مشاهده کنید. این منو شامل گزینه ی erase and deregister the Nook HD می باشد و دستگاه را به تنظیمات کارخانه باز می گرداند. برای ادامه ی پروسه آیکون “device info” را پیدا کنید.

این گزینه ممکن است با عنوان “device information” ذخیره شده باشد.

آیکون Erase & Deregister Device
  1. آیکون “Erase & Deregister Device” را پیدا کنید. با ضربه زدن روی گزینه ی “erase & deregister device” بازنشانی کارخانه انجام می شود. با این کار همه ی اطلاعات شخصی شما از دستگاه پاک می شود.

با ضربه زدن روی گزینه ی “reset Nook” تایید می کنید که دستگاه بازنشانی کارخانه شود.

در این مرحله می توانید پروسه ی بازنشانی کارخانه را با زدن دکمه ی back کنسل کنید.

اگر دستگاه را باز نشانی کارخانه کنید دیگر نمی توانید اطلاعات آن را باز گردانید.

منبع : نحوه ی بازنشانی کارخانه دستگاه Nook

نحوه ی بازنشانی کارخانه دستگاه Nook

Post navigation