نحوه ی گریل کردن پیاز Cipollini

پیاز Cipollini یک پیاز کوچک است که طعم شیرینی دارد. این پیاز ها برای طبخ همراه با گوشت مناسب هستند و طعم فوق العاده ای به غذا می بخشند. این پیاز به قدری خوش طعم است که می توانید آن را به تنهایی درست کنید و بخورید. برای درست کردن این پیاز روش های مختلفی وجود دارد. در این مقاله قصد داریم روش های مختلف درست کردن پیاز Cipollini  را به شما آموزش دهیم. این روش ها بسیار ساده هستند و در مدت زمان کوتاهی این پیاز آماده می شود. برای یادگیری پخت این پیاز با ما همراه باشید.

مواد لازم :

12 عدد پیاز ، پوست کنده شده

½ فنجان (21 گرم) ریحان تازه خرد شده

1 قاشق غذاخوری (15 میلی لیتر) روغن زیتون

1 قاشق چای خوری (5 گرم) نمک طعم دار

مراحل :

چوب کباب
  1. چند عدد چوب کباب را در آب خیس کنید. برای گریل کردن این مقدار پیاز به 2 الی 4 عدد سیخ چوبی احتیاج دارید. اجازه دهید به مدت 30 دقیقه خیس بخورند تا هنگام گریل کردن نسوزند.
پیاز
پیاز
  1. پیاز، ریحان، نمک و روغن را با هم مخلوط کنید. 12 عدد پیاز Cipollini ، ½ فنجان (21 گرم) ریحان تازه ریز شده، 1 قاشق غذاخوری (15 میلی لیتر) روغن زیتون و 1 قاشق چای خوری (5 گرم) نمک طعم دار را داخل یک کاسه ی بزرگ بریزید . برای مخلوط کردن مواد از یک قاشق چوبی استفاده کنید.

اگر ترجیح می دهید، می توانید پیاز را با نمک و فلفل معمولی طعم دار کنید.

یخچال
یخچال
  1. حداقل نیم ساعت اجازه دهید پیاز در ادویه بماند. بعد از اینکه پیاز را در روغن و ادویه قرار دادید روی مواد را ببندید و ظرف را در یخچال قرار داده و اجازه دهید برای 30 تا 60 دقیقه خنک شود و طعم بگیرد.
روغن
  1. ماهیتابه ی گریل را روی حرارت قرار دهید و آن را روغنی کنید. هنگامی که آماده پختن پیاز هستید حرارت را روی دمای متوسط ​​تنظیم کنید. برای پخش کردن روغن می توانید از برس مخصوص استفاده کنید.
سیخ کشیدن پیاز ها
  1. پیاز و ریحان را به سیخ بکشید. هنگامی که همه ی پیاز ها به سیخ کشیده شدند می توانید آنها را گریل کنید.
    کبابی کردن پیاز ها
  1. حدود 10 دقیقه، پیاز ها را کباب کنید. پیاز های به سیخ کشیده را در ماهیابه ی گریل قرار دهید و به مدت 10 دقیقه همه ی قسمت های آن را گریل کنید.

دقت کنید که پیاز ها کاملا پخته شوند.

پیاز گریل شده
  1. بلافاصله پیاز ها را سرو کنید. هنگامی که پیازها هنوز گرم هستند، آنها را به ظرف پذیرایی منتقل کنید و آنها را نوش جان کنید.

شما می توانید این پیاز ها را در کنار گوشت نیز مصرف کنید و از طعم آن لذت ببرید. پایان !

منبع : نحوه ی گریل کردن پیاز Cipollini

نحوه ی گریل کردن پیاز Cipollini

Post navigation